Home Aktuálne články Radio Support - Opora podstaty

Radio Support - Opora podstaty

 

 

Podpora pri rádioterapii a chemoterapii - ale nie len pri nej!

 

Vynikajúco namiešaná zmes 14 bylín, zostavená k liečbe vedľajších účinkov liečby rakoviny ožarovaním, ktoré sú - lokálna nekróza tkanív, zápaly, bolesti, lokálne výpotky a pálenie.

 

Žiarením sa môže poškodiť - "spáliť" tkanivo, vyčerpajú sa telesné tekutiny a yin, poškodí sa krv spomalením toku Qi a zvýšením teploty krvi.

Preto Radio Support okrem toho, že dopĺňa Qi, má hlavný účinok na vyživenie, oživenie-rozhýbanie a ochladenie krvi. Ďalej vyživuje poškodenú yinovú zložku hlavne v Pľúcach a Srdci. Stretávame sa s tým pri ožarovaní pľúc alebo okolitých tkanív, kde môže dôjsť až k fibróze pľúc. Pľúca sú veľmi citlivé a jemné tkanivo, je to orgán , ktorý musí byť čistý. Ak sa ožarovaním toto tkanivo poškodí, znižuje sa funkcia pľúc, tým pádom aj kapacita pľúc a človek nemá dostatok kyslíka, dusí sa. Preto je potrebné, aby už s predstihom pred samotným ožarovaním, boli pľúca dostatočne zvlažované, aby sme neustále dopĺňali yin a krv ako zvlažovaciu zložku, rozhýbavali ju a ochladzovali, zamedzujúc tak vzniku krvných zrazenín až nekrózy tkanív.

 
 

Toto liečivo môžeme užívať aj po aplikácii RTG žiarenia alebo po mamografickom vyšetrení, kde je tiež veľká pravdepodobnosť narušenia krvi a yinu, pričom si treba uvedomiť, že ženy majú vekom prirodzenú tendenciu ku prázdnote alebo oslabeniu krvi či yinu.

 
 

Takisto je vhodné pre deti s ochoreniami rakoviny ako podporná liečba pri rádioterapii, ale aj pre deti trpiace vnútornou horúčosťou, ktorá ústi do nočného pomočovania sa, hyperaktivity, nervozity, neschopnosti zaspať, kŕčov, tikov, nočných desov...

 


Európska organizácia Feng Shui
Feng Shui-harmonizácia priestoru a človeka